Seni Düşünüyorum

Seni düşünüyorum içimde derinlerden akıp gelen bir özlem.. Hangi sağnak yağmurla yağacaksın belli değil. Hangi fırtınayla eseceksin belli değil.

Seni düşünüyorum içimde zapt edilemez bir acı.. Acılar bir barajın arkasındaki devasa su kütlesi gibi birikmiş içimde. Duvarları zayıf bir barajın yıkılması gibi, sabrımın da sınırları zayıflanmış, zorlanıyorum… Yıkıldı yıkılacak…

Seni düşünüyorum içimde dağlar kadar birikmiş öfke… Dağlar dedim de aramıza sıra sıra dizilen dağlardan değil, yüreğimde biriken acıların oluşturduğu dağlar. Yüreğimi dağladığın dağlardan.

Seni düşünüyorum içimde katmerleşen yalnızlığım… Her saniye kapanıyorum içime. Öyle bir kapanış ki bu, ıssız bir adada her gün ölmeyecek kadar su ekmek verilen yıllardır kayalıklara bağlanmış bir esir gibiyim.

Seni düşünüyorum içimde gözlerinin aydınlığını bekleyen bir amansız karanlık. Gözlerin ki gecenin kör karanlığını aydınlatan bir süreyya yıldızı.. İçimde yılların biriktirdiği karanlıkları kurtaracak sadece gözlerindir..

Seni düşünüyorum içimde cehennem alevi gibi ateşler.. Dünyayı yakmışlar da bir kor haline gelmiş de içime koymuşlar sanki. Ateşin kaynağı senin hasretin. Her an durmaksızın acı üfüren hasretin bitsin artık.

About ramazanbey

Şiir dünyasına uzanan yolda bir yürek savaşçısı
Bu yazı Denemeler, Günlük içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s