Bir Başlık Bulamadım

Bugün yazacaklarımı tasarlıyorum da kafamda… O kadar yoğun ki, duman duman her şey. Netleşemedim bir türlü. Bir yandan kesilen internet, bir yandan telefon borçlarım, bir yandan kredi ödentileri, Hacı adaylarının sorunları, araba firmasını aramalıyım, bir okula araba ayarlamalıyım ve Milli Eğitim’den ikidir arayan acuze kızın dayatmaları… Diğer yandan “gelebilirim” deyip de kafamda gidip gitmemeyi netleştiremediğim Kadıköy’deki arkadaş… Kafam allak bulak. Günlüğümü ziyaret edip iki satır hoş şey yazmak nasip olmayacak anlaşılan..

Kalkıp gideceğim. Kafamdaki bir sürü probleme çıkış yolu aramaya ve bir şeyler yapmaya gideceğim. Ama hangi birine yeteceğimi bilmiyorum ki… Hangisini önceleyip nerden başlasam? Ve en önemlisi ben bu kadar soruna yetişebilecek miyim? Bütün hepsine yetecek miyim bilmiyorum.

Ah ben ne aptalım. Yazımın başlığını arıyorum. Başlık için uzun uzadıya kafa yormaya gerek var mı ki? Bak bunca meseleye yetişebilen olsa olsa olağanüstü biri olur ki, bende de bu özellikler asla yoktur. Bu kadar yüke yetişemeyen birini anlatan bir sözcük bulmalıyım belki de başlık olarak. Bilmem. Bana yardım edin de bugünkü yazdıklarıma siz bir başlık bulun.

About ramazanbey

Şiir dünyasına uzanan yolda bir yürek savaşçısı
Bu yazı Günlük içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s